. . . STUDIO . . .

STUDIO B - 52

Studio B-52 je nahrávací a masteringové studio, které se nachází v těsné blízkosti Prahy 6 v okrese Praha západ. Skládá se ze "STUDIA A", ve kterém probíhá nahrávání, a "STUDIA B", kde se provádí editace, mix a finální mastering. Bližší specifikace techniky obou studií naleznete v rubrice "TECHNIKA".
Obě studia jsou vybavena profesionální digitální technikou, kterou ovládají zvukaři s několikaletou praxí v oboru recordingu a mixu. Jejich positivou je nejen profesionalita, ale také individuální přístup, který ocení především začínající kapely.
Součástí studia je vlastní sociální zařízení. Taktéž nabízíme možnost ubytování a občerstvení.


SLUŽBY

  RECORDING, PREMIX, MIX A MASTERING
Digitální nahrávání - singly, demosnímky, CD - 18 stop současně (24 bit/44.1 kHz)
Editace a mix - 256 stop
Po nahrání, editaci, mixu a masteringu vypálení na CD nebo příprava matrice na lisování CD.
Žánrová orientace: rock, pop, punk, metal, folk, folkrock, country, bluegrass.

  MASTERING VAŠEHO HUDEBNÍHO PROJEKTU
Jestliže již vlastníte svoje nahrávky a máte pochybnosti o kvalitě jejich zvuku, můžeme vám nabídnout mastering: doneste nám svoji nahrávku ve více stopách, např. zvlášť vocal, všechny nástroje ve stereu, bicí ve stereu a basu. Pokud pracujete v Cakewalku, můžete nám přinést bundle, který obsahuje všechny tyto stopy. V případě, že používáte jiný software, s námi nekompatibilní, můžete přinést jednotlivé stopy zvlášť v souborech "wav". Platí zásada, že je třeba dodržet parametry 24 bit/44.1 kHz nebo vyšší (48, 88.2, 96). Tento způsob práce je jakýmsi hybridem mezi mixem a masteringem a svým způsobem můžeme dosáhnout lepších výsledků, než kdybychom se snažili vylepšit špatně smíchaný stereosnímek.

  PRVNÍ SINGL A DEMOSNÍMEK ZDARMA
Tuto službu nabízíme především začínajícím kapelám, anebo jednotlivcům.
Celková realizace první zakázky u nás (singl nebo demo snímek 3 písní) bude účtována podle ceníku prací popř. podle dohodnuté koncové ceny. Tato cena bude v rámci druhé zakázky (full CD), která proběhne v určitém časovém horizontu, z ceny druhé zakázky na základě předloženého dokladu o zaplacení v plné výši odečtena.
PŘÍKLAD:
První zakázka - demo snímek - cena 5.000,- Kč
Druhá zakázka - full CD - cena 20.000 - 5000(cena demo) = 15.000,-Kč


  PRVNÍ 3 HODINY VE STUDIU ZDARMA
Nejsme žádní dogmatičtí zvukaři. Preferujeme individuální přístup, klid a pohodu při natáčení. První 3 hodiny v našem studiu strávíte zdarma. V té době si v klidu naladíte nástroje, uděláme zvukovou zkoušku a bez časového presu uvolníte svoji psychiku tak, abyste mohli začít nahrávat bez nežádoucího stresu a nervozity.

  SLEVY PRO ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY
Základním uměleckým školám poskytujeme slevu 5 - 15% na celkovou cenu zakázky.

  VÝROBA CD
Provádíme malozakázkovou výrobu zrealizovaných CD (max.100ks) a výrobu matrice pro lisování CD. V případě zájmu je možno zajistit kompletní službu výroby CD (lisování, grafika, tisk, obal, kompletace).

  DESIGN
Pokud si nevíte rady s grafickou úpravou bookletu, jsme schopni Vám zajistit grafický návrh bookletu Vašeho CD a jeho následný tisk.
Jste začínající muzikant nebo kapela a ještě nemáte propagaci na internetu? S námi to rychle napravíte. Poskytujeme profesionální webdesign.


  ŽIVÉ VYSTOUPENÍ
V případě zájmu Vám můžeme nazvučit Vaše živé vystoupení "PROFESIONÁLNÍ APARATUROU".

  PRODEJ TECHNIKY
Prodáváme veškeré hudební nástroje a muzikantskou techniku dovezenou přímo z USA za bezkonkurenčně nejnižší ceny na českém trhu. V případě zájmu kontaktujte "ONDRU MIKULANDU".